NY Investerum 2022 foto Jenny Frejing 8.jpg
Är du vår
nästa kollega?

I så fall väntar vi på dig.

Låt oss vara hundra procent ärliga redan från start: Vi fokuserar stenhårt på våra kunder och vårt uppdrag. Det sker nog tyvärr litet på bekostnad av vår egen synlighet och tillväxt. Den som vill vara snäll skulle kanske beskriva det som att vi lägger ett ovanligt stort ansvar på kandidaten i vår rekryteringsprocess:

 

Man får i princip hitta oss själv. Men när så väl skett tenderar den nya kollegan att stanna desto längre. Ofta under decennier. Personalomsättning är sådant vi läser om på nyhetssajterna. Har du en passion för value investing? Vill du leverera kundnytta varje dag? Hör av dig till någon av oss nedan!

Investerum_Poxen-Anne-Christine.jpg

Anne-Christine Berglund

Ekonomichef


berglund@investerum.se

+46 8 522 984 02

Investerum_Poxen-Marianne.jpg

Marianne Hanis

Administrativ controller


hanis@investerum.se

+46 8 522 984 24

Investerum_Poxen_Gustaf.jpg

Gustaf Huth

Investeringsrådgivare/administration
 

g.huth@investerum.se

+46 8 522 984 55

Rebecka.jpg

Rebecka Holmlund

Ansvarig intern compliance & risk


holmlund@investerum.se

+46 70 251 89 72

Investerum_Poxen-Carl.jpg

Carl Gustafsson Frick

Administration
 

gustafsson@investerum.se

+46 8 522 984 56

Roland_Dahlman.jpg

Roland Dahlman

Ansvarig Kapitalförvaltning


dahlman@investerum.se

+46 70 763 82 80

Investerum_Poxen-Joakim2.jpg

Joakim Huth

Investeringsrådgivare
 

j.huth@investerum.se

+46 70 750 80 91

Jan Steninger.jpg

Jan Steninger

Investeringsrådgivare & Försäkringsförmedlare

+46 70 840 81 70

Investerum_Poxen-Mikael.jpg

Mikael Forsberg

Investeringsrådgivare & Försäkringsförmedlare
 

forsberg@investerum.se

+46 8 522 984 53

Investerum_Poxen-CarlJohan.jpg

Carl Johan Kinberg

Investeringsrådgivare
 

kinberg@investerum.se

+46 8 522 984 08

Investerum_Poxen-Magnus.jpg

Magnus Danielsson

Investeringsrådgivare & Försäkringsförmedlare
 

danielsson@investerum.se

+46 8 522 984 11

Robert_Tingvall.jpg

Robert Tingvall

Investeringsrådgivare & Kapitalförvaltning/Analys
 

tingvall@investerum.se

+46 70 217 79 94

Julia.jpg

Julia Edwall

Management trainee


edwall@investerum.se

+46 72 521 54 96

Investerum_Poxen-Jonas.jpg

Jonas Risberg

Investeringsrådgivare & Försäkringsförmedlare
 

risberg@investerum.se

+46 70 293 77 57 

Vi sitter i miljöcertifierade lokaler i K-märkt byggnad. Utsikten är fantastisk.

Kom förbi på en kaffe!