wait_480px.png

Är du vår nästa kollega? I så fall väntar vi på dig.

Låt oss vara hundra procent ärliga redan från start: Vi fokuserar stenhårt på våra kunder och vårt uppdrag. Det sker nog tyvärr litet på bekostnad av vår egen synlighet och tillväxt.

Den som vill vara snäll skulle kanske beskriva det som att vi lägger ett ovanligt stor ansvar på kandidaten i vår rekryteringsprocess: Man får i princip hitta oss själv.

Men när så väl skett tenderar den nya kollegan att stanna desto längre. Ofta under decennier.  Personalomsättning är sådant vi läser om på nyhetssajterna.

Har du en passion för value investing? Vill du leverera kundnytta varje dag? Hör av dig till någon av oss nedan!

Investerum_Poxen-Gunnar.jpg

Gunnar Åkerman

VD

 

akerman@investerum.se
+46 8 522 984 03

Investerum_Poxen-Anne-Christine.jpg

Anne-Christine Berglund

Ekonomichef


berglund@investerum.se

+46 8 522 984 02

Investerum_Poxen-Marianne.jpg

Marianne Hanis

Administrativ controller


hanis@investerum.se
+46 8 522 984 24

Investerum_Poxen_Gustaf.jpg

Gustaf Huth

Administration
 

g.huth@investerum.se

+46 8 522 984 55

Investerum_Poxen-Aida.jpg

Aida Baneshi

Ansvarig intern compliance & risk


baneshi@investerum.se

+46 8 522 984 01

Investerum_Poxen-Carl.jpg

Carl Gustafsson Frick

Administration
 

gustafsson@investerum.se

+46 8 522 984 56

Investerum_Poxen-Roland2.jpg

Roland Dahlman

Ansvarig Kapitalförvaltning


dahlman@investerum.se

+46 70 763 82 80

Investerum_Poxen-Joakim2.jpg

Joakim Huth

Investeringsrådgivare
 

j.huth@investerum.se

+46 70 750 80 91

Manlig-medarbetare.png

Jan Steninger

Investeringsrådgivare & Försäkringsförmedlare

 

steninger@investerum.se

+46 70 840 81 70

Investerum_Poxen-Mikael.jpg

Mikael Forsberg

Investeringsrådgivare & Försäkringsförmedlare
 

forsberg@investerum.se

+46 8 522 984 53

Investerum_Poxen-CarlJohan.jpg

Carl Johan Kinberg

Investeringsrådgivare
 

kinberg@investerum.se

+46 8 522 984 08

Investerum_Poxen-Magnus.jpg

Magnus Danielsson

Investeringsrådgivare & Försäkringsförmedlare
 

danielsson@investerum.se

+46 8 522 984 11

Investerum_Poxen-Jonas.jpg

Jonas Risberg

Investeringsrådgivare & Försäkringsförmedlare
 

risberg@investerum.se

+46 8 522 984 25

Manlig-medarbetare.png

Peter Bonerud

Investeringsrådgivare
 

bonerud@investerum.se

+46 70 814 32 15

Vi sitter i miljöcertifierade lokaler i K-märkt byggnad. Utsikten är fantastisk. Kom förbi på en kaffe!